Кошик
1198 відгуків
Безкоштовна доставка замовлень > 999 грн, до Розетки > 349

Що він у ній знайшов: які жінки подобаються різних знаків зодіаку

Бувають пари красиві і гармонійні, а бувають такі, які викликають подив і змушують задуматися про те, чому люди, як ніби зовсім не підходять один одному, не тільки починають відносини, але і явно насолоджуються ними.

Таке трапляється і зі знаменитостями, в тому числі визнаними секс-символами, і з тими, за ким не ганяються папараці з фотоапаратами. У чому ж секрет дивних пар?

Справа в тому, що іноді, вибираючи партнера, ми робимо це під впливом механізмів, про які навіть не здогадуємося. І тут не тільки психологія, але й астрологія грає свою роль. Ось, наприклад, як це відбувається у чоловіків різних знаків зодіаку.

Овну майже напевно сподобається жінка, схожа на подругу дитинства. Не на першу любов, змусила боятися і соромитися (а таке в його житті теж було, тільки він не любить про це згадувати), а на дівчину, з якою можна було ділитися цукерками і секретами, не побоюючись підступу. Дівчата, здатні на нехитру близькість, виробляють на Овнів незабутнє враження.

Відповідь на питання про те, яких жінок обирають Тельці, теж ховається в дитинстві, але звучить інакше. Представникам цього знака подобаються дівчата, схожі на тих, які колись подобалися комусь іншому: старшому братові або приятелю, тренеру спортивної секції або навіть улюбленого кіногероя. Подібність це може бути невловимим, але воно повертає Тельцям дитячу віру в те, що світ величезний і прекрасний, а все найцікавіше ще попереду.

З Близнюками справа йде трохи складніше: чоловіків цього знаку часто подобаються дівчата, не схожі на них, і не просто не схожі, а знаходяться на прямо протилежному кінці якої-небудь шкали. Наприклад, якщо чоловік-Близнюки легковажний ледар, його легко зачарує серйозна і відповідальна кар'єристка; спортсмени та прихильники здорового харчування зацікавить любителька булочок і серіалів; мандрівника — домувальниця. Словом, у своїй дівчині чоловік-Близнюки шукає те, чого замало в ньому самому.

Чоловік-Рак вибере жінку, чимось схожу на його начальницю, улюблену вчительку або вожату в дитячому таборі. Таку, яка знає, що робить, і готова нести за це відповідальність. Дехто скаже, що Рак просто збирається використовувати силу її характеру в своїх інтересах. Неправда! Він не завжди цього хоче — таке може статися незалежно від його бажання або навіть всупереч йому.

Лев, кажуть, вибирає жінку, яка безмежно ним захоплюється. Це не зовсім так: щоб сподобатися Леву, потрібно ставитися до нього серйозно і ніколи не дозволяти собі навіть невинних жартів над тим, чим він пишається. А оскільки пишається Лев багатьом, він зазвичай вибирає тих, хто жартує мало. Саме тому поряд із представником царського знака зодіаку може виявитися жінка зовсім не світського типу.

Чоловік-Діва вибирає розумом. Він, звичайно, не стане влаштовувати для потенційних обраниць тести IQ (хоча це було б йому дуже зручно), але уважно прислухається до всього, що вони говорять, і зробить висновки. Іноді чоловік-Діва вибирає дівчину, схожу на ту, розум якої не викликає у нього сумнівів — наприклад, на колишню однокласницю-відмінницю, колегу-інтелектуалку або математика Аду Лавлейс.

Чоловік-Терези часто робить вибір спонтанно і сам не розуміє, чому його привернула одна дівчина і чому не сподобалася інша. Тут йдеться про потреби не постійних, а сьогохвилинних: якщо чоловік відчував втому, йому сподобається жінка, що випромінює енергію, якщо його щось розлютило, не зможе встояти перед доброю, якщо йому нудно — вибере ту, що хоче повеселитися. Але проходить трохи часу, потреби змінюються... Але міняти дівчину Ваги не поспішають, тому що пам'ятають: вона їм підходить.

Чоловік-Скорпіон, здається, взагалі нічого не обирає, як магнітом притягує до себе всіх навколо. Але і тут все не так просто. Скорпіон обере дівчину, яка здатна не тільки захопитися сильним, але і зрозуміти й пожаліти слабкого. Тому він може залишитися байдужим до чарам чарівною акули бізнесу, але зовсім втратити голову від дівчини — соціального працівника, яку інші визнають нічим не примітною.

Чоловік-Стрілець всерйоз шукає свою половинку, тобто жінку, яка буде нагадувати його самого — тільки, звичайно, в кращому вигляді. Можливо, він ніколи не чув про аніму, але прагне знайти свою. Інша справа, що для правильного вибору йому часто не вистачає досвіду та зрілості, тому поруч виявляється дівчина, яка просто розділяє його захоплення та інтереси. Але й це не так уже й погано.

Чоловік-Козеріг шукає жінку з дитинства, але як приклад для наслідування у нього виступають старші фігури, наприклад, мати або старша сестра, рідше — кінозірки та інші визнані красуні. Саме тому Козеріг часто вибирає дівчину, яка одягається трохи старомодно, не женеться за сучасними трендами, не експериментує там, де можна слідувати традиціям.

Чоловік-Водолій надходить зовсім інакше. Він обирає тих, хто максимально далекий від його минулого, а в ідеалі — не нагадує рівним рахунком нікого. Саме тому Водолії багатьом здаються нерозбірливими: у дівчат, з якими вони зустрічаються, немає нічого спільного! Хлопчик-Водолій може закохатися в найпопулярнішу дівчинку в класі, але не зверне увагу на тих, хто наслідує їй — швидше подружиться з «білою вороною». З віком ця тенденція не зміниться: він може закохатися в знамениту актрису, але не в її двійника, у дівчину з незвичайною зовнішністю, але не в одну з «типових» красунь.

Чоловіки-Риби, вибираючи дівчат, створюють такі складні умоглядні схеми, що розібратися в них можуть тільки самі представники знаку. Загальний принцип такий: Рибі сподобається дівчина, для якої знайдеться місце в його фантазіях, придуманих їм життєвих сценаріях або конкретні плани. І справа тут не в тому, що він не хоче підлаштовуватися — Риби просто бачать тільки тих, кого самі встигли придумати.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner