Кошик
1198 відгуків
Безкоштовна доставка замовлень > 999 грн, до Розетки > 349

Скільки часу можна засмагати в солярії

Скільки часу можна засмагати в солярії
До літа залишилося зовсім небагато часу, і природно, що кожній жінці хочеться заздалегідь підготуватися до його настання. Зокрема, чому б не подарувати собі красивий золотистий загар, який відразу ж допоможе вам виділитися на тлі білошкірих відпочиваючих, який би пляж ви не побажали відвідати? А куди відправитися за таким засмагою? Природно, в солярій! Однак перш ніж ви це зробите, необхідно з'ясувати, як засмагати в солярії, щоб домогтися бажаного ефекту й не заподіяти шкоди своєму здоров'ю. Давайте ж подивимося, що з цього приводу думають експерти...

Про те, як часто можна ходити в солярій, і чи потрібно це робити взагалі, сперечаються багато представниць прекрасної статі. Відзначимо, що, якщо ви здорові і не маєте ніяких протипоказань до отримання штучного загару, відмовлятися від нього не варто – адже гладка золотиста шкіра дійсно виглядає дуже стильно, сексуально і привабливо. Просто заздалегідь дізнайтеся, скільки засмагати в солярії в перший раз (в ідеалі, для цього необхідно порадитися з професійним дерматологом) та не піддавайте свій шкірний покрив підвищеним навантаженням. В такому разі, ви не тільки зможете виглядати більш привабливо, але і збережете здоров'я.

Засмагати в солярії потрібно правильно

Говорячи про те, як правильно засмагати в солярії, необхідно відзначити, що тут все залежить від фенотипу людини. Зокрема, якщо у вас світлі очі і волосся, а шкіра є досить блідою, то, вперше вирушаючи в солярій, не проводите там більше 2 – 3 хвилин. Ну а власникам темних очей і волосся, а також смаглявої шкіри можна проводити під штучними променями до 5 хвилин, не побоюючись завдати шкоди своїй шкірі.

Поступово цей час буде збільшуватися, і ви зможете відвідувати одеський солярій, проводячи тут по 10 – 15 хвилин. Проте навіть людям з самою темною шкірою не рекомендується перебувати під ультрафіолетовими лампами довше.

Скільки разів можна ходити в солярійЗвичайно, для того, щоб знайти красу, про яку ви мрієте, і одночасно зберегти своє здоров'я, важливо знати також, скільки разів ходити в солярій. Зазначимо, що тут все буде залежати від того, який саме відтінок шкіри ви хочете отримати. У будь-якому випадку, між окремими відвідуванням солярію повинно проходити не менше 2 доби. Також слід пам'ятати, що проводити процедури можна не більше трьох місяців поспіль, після чого ви повинні будете дати своїй шкірі перепочинок. А для підтримки ефекту досить ходити в солярій один раз в 7 – 10 днів. Або ж ви можете спробувати отримати засмагу після солярію, просто відпочиваючи на пляжі.

На закінчення необхідно сказати, що кожна людина, мріє про красиве золотистої шкірі, повинен своєчасно уточнити, чи можна засмагати в солярії в принципі. Адже деякі хронічні захворювання, проблеми зі шкірою, а також використання певних гормональних препаратів та інших медикаментозних засобів роблять подібне проведення часу неможливим. І якщо що-небудь з перерахованого відноситься до вас, краще своєчасно поговоріть про це зі своїм дерматологом або лікарем загальної практики.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner