Кошик
1204 відгуків
Безкоштовна доставка замовлень > 999 грн, до Розетки > 349

ЗАНИЖЕНА САМООЦІНКА. СЕКРЕТИ ВПЕВНЕНОСТІ В СОБІ

ЗАНИЖЕНА САМООЦІНКА. СЕКРЕТИ ВПЕВНЕНОСТІ В СОБІ
Занижена самооцінка це серйозна психологічна проблема. Вона здатна зіпсувати не тільки настрій, але і життя в цілому. Низька самооцінка забирає у нас все: успіх, успіх, перемоги, любов, щастя. Адже людина ніколи не стане генієм поки сам не повірить, що в ньому є геніальність і сила. Ви повинні оцінити себе по гідності. Але відразу вам скажу, у вас має бути адекватно висока самооцінка. Отже, сьогодні я розкрию вам всі секрети впевненості в собі, які необхідні сучасній людині як повітря.

Ставлення до невдач
Проблеми? Це всього лише те, що ми про них думаємо. Справжній успіх виростає на наших власних помилках. Тому невдача - це складові успіху. Це не просто гучні слова. Дійсно, успішні люди помиляються набагато частіше, ніж звичайні. Не мучте себе сумнівами. Повірте, не існує проблем, які неможливо вирішити. Вираз обличчя, на якому показується одна тривога, ще нікому не подобалося. Не потрібно відступати при першій невдачі. Ризикувати все-таки потрібно. Згадайте хоча б Томаса Едісона. Він знайшов тисячу способів, коли лампочка не буде працювати, і лише один, коли вона буде працювати. Люди, які ніколи не помиляються, не мають великих успіхів, тому не смійте засуджувати себе за промахи.

Самооцінка і фізичні вправи
Психологи з'ясували, що лише почавши займатися фізкультурою і спортом, нам тут же починає здаватися, що ми виглядаємо краще, тобто незалежно від реальних результатів фізичну вправу або зарядка самі по собі переконують нас у тому, що ми стаємо кращими. Те, що фітнес дарує нашому психічному здоров'ю набагато важливіше, ніж самі фізичні вправи. Я це до того, що не потрібно вставити перед собою високі спортивні цілі або ходити в спортзал обов'язково для того, щоб скинути двадцять кілограмів і не менше. Просто почніть, і вам відразу стане легше. А фізична форма з часом дійсно зміниться і тоді не тільки ви почнете думати про себе краще, але і навколишні, тому ноги в руки, вірніше кросівки і вперед в спортзал.

Дзеркало: «... Я сама приваблива і чарівна!»
Самонавіювання це не так просто як вам може здатися, але думаю після спортзалу вам буде куди простіше. Отже, частіше дивитеся на себе в дзеркало, але не концентруйтеся на тих речах, які вам не подобаються в собі. Звертайте увагу лише на позитивні риси та не бійтеся зробити собі компліменти тут же – біля дзеркала. Але не тільки своїм зовнішнім виглядом, який ви купуєте в спортзалі, але й внутрішнім.

Ставлення до критики
Независимо от того хороший вы или плохой человек, всегда найдется кто-то, кто будет вами недоволен. Как правило, нас ругают за то, чего мы не сделали, но чаще за то, что мы сделали. Потому что когда мы вырываемся вперед, позади нас остается много людей и все пытаются нас опустить словами. Критика - это не всегда показатель того, что вы делаете что-то не правильно, совсем наоборот.

Сравнение себя с другими
Цим грішать всі, на жаль. Але найбільша помилка полягає як раз в тому, що ми свої недоліки порівнюємо з чужими сильними сторонами. Просто пам'ятайте, що у кожного є свої плюси і свої мінуси. Ну звичайно, наші мінуси у нас під носом, а інші ніколи не розкажуть нам про добровільно своїх темних куточках душі. Ось нам і здається, що ми гірше всіх. Припиніть помилятися і взагалі страждати дурницями, а краще займіться улюбленою справою. Улюблена справа, так само як і спорт діє безвідмовно і швидко піднімає самооцінку. Адже всі біди від бездіяльності.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner