Освітлення волосся є дуже популярною процедурою в наш час, причому не тільки у брюнеток, але і у дівчат, що володіють русявим або рудим кольором волосся.
Перш ніж почати...
Кілька простих порад від професіоналів допоможуть освітлити волосся без зайвої шкоди для них.
- Освітлювати краще вологі волосся.
- Руді і сиве волосся практично неможливо висвітлити в домашніх умовах. У рудоволосих дівчат пігмент надто стійкий.
- Не варто освітлювати щотижня – це виснажує волосся і може призвести до занадто сильного їх пошкодження.
- Контакту з хлоркою в перший день після процедури варто уникнути. Компоненти, за допомогою яких знезаражують воду, можуть вступити в реакцію і дати в результаті синій або зелений колір. Тому голову можна мити тільки очищеною водою.
- Від хімічної завивки також краще утриматися. Як і повторне освітлення, це виснажує локони.
- Зміцнення масками тонких волосся не буде зайвим. Це допоможе зменшити шкідливий вплив процедури.
- За одну процедуру повної зміни кольору не відбудеться. Для цього може знадобитися не один і навіть не два сеанси.
- Алергічні реакції – не виключення навіть для народних засобів. Слід уважно читати склад обраного засобу.
Натуральні засоби
Освітлити волосся можна за допомогою натуральних засобів:
- Ромашка. Вона виступає в ролі не тільки освітлювального кошти, але і дуже корисна. Волосся стає шовковистим і блискучим після її застосування. Кілька ложок ромашки аптечної розбавляють окропом, залишають заваритися і остудитися (необхідно укутати відвар), а далі застосовують після миття голови в якості своєрідного лосьйону. Цей рецепт підійде навіть натуральним блондинкам, щоб надати більш елегантний відтінок.
- Лимон. Цей рецепт підходить темноволосим жінкам, так як у складі лимона міститься досить кислот, щоб знебарвити навіть такий пігмент. Дуже важливо точно розрахувати концентрацію лимона, смешиваемую з водою. Якщо склад правильний, волосся красиво блищати, якщо немає – ризикують стати сухими і виснаженими.
- Гліцерин. Окремо не застосовується, проте відмінно допомагає для додаткового освітлення. Його можна використовувати з вищезазначеним відваром ромашки в якості освітлювальної маски.
- Кефір. Ще один цілком безпечний компонент. Зміцнює і відновлює структуру, стимулює ріст і насичує їх корисними компонентами. Кефір (до 100 г), яйце, кілька ложок горілки і трохи вашого шампуню необхідно змішати і нанести на волосся, розподіляючи гребінцем з рідкими зубцями, потім укутати. Вранці змити і закріпити все бальзамом (бажано). Відтінок стане трохи світліше.
- Мед. Його необхідно просто підігріти, а потім можна наносити на волосся. Волосся слід укутати за допомогою рушника або надіти шапочку (гумова відмінна підійде для цих цілей), бажано залишити засіб до ранку. З-за великої кількості корисних речовин у складі меду, волосся стануть м'якими і блискучими, а відтінок за ніч істотно зміниться.
Таким чином, за допомогою народних засобів можна не тільки освітлити волосся, але і зміцнити їх структуру.