Кошик
1203 відгуків
Безкоштовна доставка замовлень > 999 грн, до Розетки > 349

Спортивний костюм – такий звичний і повсякденний

Спортивний костюм – такий звичний і повсякденний
Спортивний костюм вже настільки міцно увійшов у наше життя, що без його існування вже неможливо уявити сучасне людство. Спочатку, спортивний костюм призначався виключно для занять спортом і спортивних тренувань. Самий перший спортивний костюм складався з футболки і штанів з сітчастою підкладкою. Завдяки їй, носити під костюмом нижню білизну стало необов'язковим. Костюм дозволяв повною мірою здійснювати заняття спортом, він не заважав рухам, і був міцним і надійним. Застосування його в повсякденному житті стало популярним лише в другій половині 19 століття. До цього костюм використовувався виключно для занять спортом.

Самим першим «першопрохідцем» у виробництві костюмів стала відома на сьогоднішній день фірма Adidas. Тоді він був зовсім непоказного виду, в основному темного кольору. Єдиною прикрасою його можна було назвати символіку виробника, яка складалася з трьох смужок і вишивалися на футболці і штанях у верхньому правому куті. Тоді про повсякденного носіння костюмів ніхто і не думав, а на темному одязі не так видно забруднення і сліди поту – саме за цим принципом і проводилися спортивні костюми. І тільки в кінці 70х років у світі моди відбувається переворот – відбувається як би «злиття» спортивного і повсякденного одягу, і спортивний костюм стає вельми популярним в повсякденному житті. Адже його носіння виявилося дуже зручним – його можна було швидко одягнути в магазин або на прогулянку. І до початку 80х років спортивний костюм разюче змінився у своєму кольорі. Адже попит на нього ріс не по днях, але і носити непоказні речі мало хто хотів. Виробникам костюмів довелося напружити свою фантазію, щоб порадувати споживачів.

Спортивний костюмСлід ще зазначити, що саме в 1970х роках населення всерйоз стало захоплюватися спортом – стала популярна йога, сквош, біг та інші види спорту. Практично на кожній вулиці була школа йоги або студія танцю. Багато воліли практикувати біг вранці. Таким чином, необхідність у спортивному костюмі виникла не тільки у спортсменів, але і у простого населення країни. Спортивний костюм був дуже зручний у застосуванні тим, що вимагав мінімум часу для догляду за собою і своїм зовнішнім виглядом.

У 1980 році зовнішній вигляд спортивного костюма кілька видозмінився – футболка тепер облягала талію, а штани внизу були перехоплені манжетами, захищаючи ноги від вітру і холоду. Змінилася і розфарбування костюма – вона тепер була яскравою, як правило, в поєднанні двох кольорів.

Спортивний костюмДо 1980 года можно было увидеть только одного человека в спортивной одежде на улице – это мог быть спортивный тренер или преподаватель физкультуры. В конце 1980х, когда занятия спортом стали весьма популярными, и чуть ли не каждый житель страны имел у себя спортивный костюм, многие не упускали возможности в нем покрасоваться, сходив в магазин за покупками или же забирая ребенка со школы или садика. Удобство спортивной одежды было налицо, и именно таким образом спортивный костюм был вовлечен в ряды повседневной одежды.

За деякими даними, одним з найсексуальніших костюмів вважається спортивний жіночий костюм для гри в теніс. Спочатку жінки грали в теніс в дуже незручних довгих спідницях, але кутюр'є Тед Тиллинг, який і є автором сучасного жіночого тенісного костюма, справив справжній фурор в історії спортивного костюма. Тоді, у далекому 1950 році після виходу на тенісний корт Гасси Моран в костюмі його виробництва, кутюр'є навіть довелося відмовитися від своєї професії.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner