Кошик
1200 відгуків
Безкоштовна доставка замовлень > 999 грн, до Розетки > 349

Жіночі колготки – від початку до кінця

Жіночі колготки – від початку до кінця
Колготки – воістину жіночий предмет одягу. Вони бувають різні – тілесні, матові, стягуючі, зі спеціальними вставками для маскування «проблемних» зон – різноманітність колготок нескінченно. Вони присутні в гардеробі будь-яких дівчаток, дівчат, жінок і дам у віці. Колготки – саме той предмет одягу на жінках, який зможе привернути увагу протилежної поду. За статистикою опитувань, більшість чоловіків вважають, що жінка сексуальніше і привабливіше саме в колготках. Блузка, міні – спідниця, колготи і шпильки – ось образ звабливої і зводить з розуму жінки в уявленні багатьох чоловіків. Колготки можуть показати всю красу жіночих ніг, візуально їх подовживши і вдало маскуючи деякі недоліки, при наявності таких. Та сама фігура у жінки вже особливої ролі не грає – все увагу чоловіків прикута до її ніг. Цікаво, як же з'явився цей прекрасний і незамінний предмет жіночого одягу?

Спочатку колготок не існувало взагалі. Завдяки тому, що мода на міні з'явилася порівняно недавно, в кінці 60х років, жінки носили панчохи з поясом. Довжина суконь і спідниць, популярна в ті часи, дозволяла обходитися без колготок. Однак, з подачі Мері Куант, довжина спідниць піднялася набагато вище і виникла необхідність у прикритті інтимних зон жінки, з якою звичайні панчохи не справлялися. Таким чином, в Англії, в кінці 60х років, були просто з'єднані між собою пояс і панчохи. Ось так і з'явилися колготки.

Заглянемо в більш ранню історію. Перша згадка про панталонах є в історії 8 століття. Тоді панталони шили з льону, бавовни і шерсті. Причому, це був виключно чоловічий предмет одягу. Пам'ятаєте фільм «Ромео і Джульєтта»? Ось ті панталони, в яких одягнені в ньому актори і можна назвати предками сучасних колготок.

Жіночі колготкиСправжня «батьківщина» колготок – це Іспанія. Саме звідти глави держав різних країн привозили по парі шкарпеток і тим самим, поширюючи їх виробництво в своїх країнах. Втім, самого виробництва не було – панчохи в'язалися вручну і коштували недешево. Перша машина для виробництва панчіх була винайдена в Англії в 1592 році. З тих пір виробництво панчіх стало набагато ширша, і ціни на них більш доступні.

У 1938 році в «чулочном» світі відбувається справжня подія століття – знову ж таки, в Англії винаходять таке синтетичне волокно, як нейлон. Виробники його характеризують такими словами: «міцний, як сталь і тонкий, як павутина». Нейлонові панчохи вперше надійшли у продаж в США, і відразу ж завойовують армію любителів. Причиною цього є те, що ціна на нейлон набагато нижче, ніж натуральні матеріали.

Всім відома Друга світова Війна гальмує тільки було раскрутившееся виробництво вже полюбилися всім нейлонових панчіх – всі матеріали направляються на підтримку армії. Проте, після закінчення війни, світ побачив новинку виробництва – в кінці 50х з'являються безшовні панчохи, які все більше і більше походили на сучасні колготки.

Жіночі колготки грають не тільки залучає до себе увага роль. Вони захищають від холоду, пилу. Деякі мають антицелюлітні та анти варикозні властивості. Сучасна різноманітність колготок дозволяє будь-якій жінці визначитися з підходящим саме для неї моделлю. А то й кількома.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner