Кошик
1203 відгуків
Безкоштовна доставка замовлень > 999 грн, до Розетки > 349

ЩО СКАЖУТЬ ПРО ТЕБЕ ОЧІ...

ЩО СКАЖУТЬ ПРО ТЕБЕ ОЧІ...
Дивовижне розмаїття кольору очей


Чи знаєте ви, що на всій земній кулі немає двох людей, що мають абсолютно однаковий колір очей? Це дивно, але це правда! А чи знаєте ви, що всі люди з блакитними очима мають одного й того ж загального предка? У всіх блакитнооких знайдено дуже специфічне відмінність в ДНК, що і говорить про їх загальному спорідненість.

Наші очі можуть розповісти так багато, що було б варто двічі подумати, перш ніж одягати кольорові контактні лінзи. Якого б кольору не були ваші очі – чорного, карого, сірого, синього або зеленого, – ви можете пишатися ними, знаючи, що ваш колір може розповісти дуже багато хорошого про вас і про ваш родовід!

Блакитні очі  


Блакитний зазвичай називають найкрасивішим кольором очей, і їх володарі, як правило, здаються дуже привабливими. А ще жінок, у яких блакитні очі, мусить особливо тішити той факт, що колір їхніх очей часто асоціюється з молодістю. Блакитноокі люди схильні до тривалих романтичних відносин. Вони досить миролюбні, добрі і розумні.

Це високодуховні люди, і однією з найбільш важливих потреб їх життя є прагнення зробити всіх людей щасливими. Люди з блакитними очима мають тенденцію бути напористими, але в той же час вони прості і життєрадісні. Дуже не люблять одноманітність. А ще – їм властива гостра спостережливість. Найчастіше блакитноокі сентиментальні. Вони завжди спокійні, але іноді все ж можуть відчувати сильне почуття гніву, після якого нерідко впадають у депресію. Але такі серйозні зміни в їхньому настрої не є частими.

Зелені очі  


Люди із зеленими очима, як вважається, поєднують в собі всі найкращі якості. Вони стабільні і в той же час наділений розвитою уявою. Дуже рішучі, але завжди тверезо оцінюють свої можливості. Ці люди можуть знайти рішення в будь-якій ситуації і вміють тримати все під своїм контролем. Вони вважаються дуже суворими, але справедливими. Це хороші слухачі та співрозмовники.

Зелені очі часто здаються наповнені якоюсь таємничістю і асоціюються з чаклунством. Люди із зеленими очима за своєю природою бувають цікаві й розумні. Це пристрасні натури. Вони мають неймовірний смак до життя і прагнуть до насиченого подіями життя. Є у них і істотний недолік – вони дуже ревниві.

Люди, у яких зелені очі, дуже яскраві особистості і творчі натури. Вони милостиві до інших. Зазвичай вони мають тривалі відносини і, мабуть, здатні будувати ці стосунки тільки на любові. Найчастіше зеленоокі люди володіють неабиякою зовнішньою красою.

Жовті очі  


Людей з жовтими очима, більше схожих на зміїні, можна зустріти нечасто, ось чому їх вважають унікальними і цікавими особистостями. Незважаючи на порівняння з не найприємнішим персонажем, вони люблять компанії, можуть підбадьорити і заспокоїти. Вони чудово ставляться до всіх людей, люблять показати себе і подивитися на інших, позбавлені звички критикувати що-небудь. Найголовніше в житті для володарів жовтих очей – захищеність і успішність сім'ї, тому не варто зачіпати їх рідних і близьких

Карі очі  


Кароокі люди вважаються привабливими і впевненими в собі. Це мужні люди, здатні кинути виклик труднощам. Вони люблять різноманітність і не дуже коливаються, коли у них є можливість спробувати щось нове. Це дуже товариські люди; вони люблять заводити нових друзів. Ввічливі з оточуючими і дбайливі по відношенню до близьких.

Більшість з карооких – веселі та щирі люди. Вони можуть розвеселити оточуючих і змусити їх розсміятися.
Ще однією важливою особливістю цих людей є те, що вони дуже наполегливі. Це люди з сильним внутрішнім стрижнем, і з них виходять хороші керівники. Люди з карими очима люблять природу. Вони мають здатність зцілювати себе; ще такі особистості показують чутливість і співчуття по відношенню до інших людей. Особи карооких, як правило, красиві. Ці люди прагнуть до надзвичайним відносин, які вони здатні підтримувати лише недовгий час.

Люди з карими очима дуже незалежні. Але вони дуже надійні і будуть робити все можливе для тих, хто щось означає в їхньому житті. Безсумнівно, це люди, наділені добротою і вмінням підтримати і підбадьорити тих, хто поруч з ними.

Чорні очі  


Чорний є рідкісним кольором очей, а чорноокі люди часто сприймаються оточуючими як дуже надійні і відповідальні люди. Вони не люблять розповідати комусь про себе і про своє життя, тому всі вважають їх потайними. Проте вони надзвичайно пристрасні і живі, а також чуттєві люди. Вони не залишають своїх друзів, коли ті потребують їх допомоги.
Люди з чорними очима – оптимісти. Вони не заспокояться, поки не продемонструють свої здібності, якщо від них щось потрібно.

Ці люди знають, як довести свою цінність для інших. У той же час чорноокі вперті й наполегливі. Труднощі і кризові ситуації роблять їх особливо дратівливими. Вони більш імпульсивні і енергійні, ніж інші люди. Якщо вони є керівниками, то можуть бути безжальними до своїм працівникам навіть за самі незначні промахи. Ці люди володіють розвиненою інтуїцією і здатні швидко приймати рішення навіть у найскладніших ситуаціях.

Сірі очі  


Помічено багатьма, що люди з сірими очима зазвичай мудрі і менш агресивні, ніж інші. Вони відомі своєю чутливістю і гнучким підходом до різних людей і ситуацій. Зовні це зазвичай миловидні жінки, особи яких виглядають особливо привабливими і ніжними з-за гарного кольору шкіри. Зазвичай сіроокі дівчата дуже серйозно ставляться до побудови стосунків, вважаючи за краще тривале партнерство на основі глибокої любові.

Ці особи володіють аналітичним мисленням і завжди мислять ясно і раціонально. Люди, які мають сірі очі, зазвичай втілюють глибоку внутрішню силу, яка ніколи не буде залежати від будь-якого зовнішнього тиску. Вони вміють маніпулювати собою відповідно з навколишнім їх середовищем. Це рішучі особистості, але в деяких ситуаціях, які не потребують інтелектуальної діяльності, вони можуть розгубитися і відчувати себе безпорадними.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner