Кошик
1200 відгуків
Безкоштовна доставка замовлень > 999 грн, до Розетки > 349

Колористика і колорит

Колористика і колорит

Вигляд кожної людини має власний колорит: колір шкіри, очей і волосся.
Колористка бере їх за основу і знаходить відповідну до індивідуального колориту і гармоніює з ним палітру.

Інстинктивне відчуття: Це колір йде або не йде мені? – робиться усвідомленим. Коли ми говоримо про гармонію фарб і відповідної панелі, ми маємо на увазі якесь ціле, гармонійно поєднує власний колорит і супроводжуючі кольору

Всі відтінки можна об'єднати в групи за різними ознаками. Два найважливіші критерії такі: теплий і холодний. Теплі і холодні кольори, в свою чергу, можуть бути яскравими і приглушеними. Розсортувавши згідно з цими критеріями, ми отримаємо чотири групи фарб. У двох великих групах Теплі і Холодні виділимо дві підгрупи Яскраві і Приглушені.

Всі відтінки в цих групах мають загальні риси. Їх можна позначити як A, B, C і D. Але позначення Тип A не є наочним. Тому колорист називає групи кольорів точніше, звертаючись за прикладом до самій природі. Адже кожна група кольорів нагадує колорит одного з часів року. Таким чином, в залежності від вашого колориту, ви можете ставитися до гамі весни, літа, осені та зими. Спробуйте порівняти кольору з усіх чотирьох груп з типовими пейзажами часів року! Вам відразу стане видно взаємозв'язок.

Весна
Уявіть собі квітучий луг кольору свіжої зелені і зелених яблук теплу жовтизну крокусів, оранжево - червоні тюльпани, скрізь тільки теплі яскраві фарби!

Літо

Згадайте сонце, море і пляж, висохлий від спеки траву і квіти. Яскравість весни приглушена, фарби більш холодні.

Осінь

Її палітру уявити собі особливо просто. Кажучи, золота осінь, ми думаємо про осінньому листі, про таких відтінках, як бронзовий колір латуні, міді, золотисто-коричневий, блідо-зелений та білий.

Зима

Це час року викликає асоціації з ясними, холодними тонами. Не тільки температура, але і фарби здаються холодними, такими ж, як сніг, лід, іній.

Колорит нашої зовнішності, що виявляється у забарвленні райдужної оболонки очей, колір волосся і шкіри, підлягає класифікації за чотирма групами кольорів. Тому колористи говорять про весняний, літній, осінній або зимовий тип.

Конечно, неопытному человеку нелегко сразу определить собственный тип внешности. Но сравните себя с другими людьми, имеющими тот же цвет глаз, что и вы, например, синий, серый, коричневый или зелёный. Вы сразу увидите, что у каждого свой оттенок. То же относится и к цвету волос. Вы открываете для себя феномен: для каждого человека с его индивидуальным колоритом внешности есть подходящая только ему цветовая гамма.

Вы думаете, что, старея и седея, происходит изменение цветового типа? Самое интересное, что это не так. Пигментация меняется, но очень индивидуально, то есть ваш тип остаётся прежним. Результат цветового анализа остаётся неизменным. Ваш собственный колорит постоянен.

Если я слышу от старого человека: Раньше мне шёл чёрный цвет, теперь нет или. Теперь, постарев, я должен носить более светлые цвета, - то, как колорист я знаю, что чёрный цвет или тёмные оттенки никогда не были оптимальны, а невыигрышность цвета компенсировалась им молодостью или внешним видом.

Часто независимо от возраста люди инстинктивно чувствуют гармонию между внешними красками и собственным колоритом, но при покупке очков или одежды руководствуются больше модой или фасоном. Это ошибка!

Всегда, когда вам хочется, чтобы ваша кожа загорела или вы чувствуете что необходимо нанести макияж или перекрашенные в другой цвет волосы хорошо смотрелись,- это верный признак неверного выбора цветовой гаммы. Не менее важную роль при покупке играют освещение и фасон, вид ткани и аксессуаров.

У наступних розділах ми докладніше зупинимося на загальному вигляді і фасон одягу, окулярах, зачісках, стрижках і аксесуарах.

Між колористкой, психологією і відповідними їм тестами не існує видимого зв'язку, хоча компліменти з приводу гарного зовнішнього вигляду позитивно впливають на психіку. Колористка не має нічого спільного з кольоротерапією або езотерикою.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner