Кошик
1204 відгуків
Безкоштовна доставка замовлень > 999 грн, до Розетки > 349

Краса Жінки: три типи краси

Краса Жінки: три типи краси
Намагаючись бути іншою, а не собою, що оточують, в кращому випадку, побачать тільки вашу фальш і награність.

Аюрведа, найдавніша медицина, говорить, що краса жінки може бути трьох основних типів і семи змішаних підтипів, що проявляється не тільки в зовнішності, але й у мисленні, поведінці та характері.

Сьогодні розберемо основні три типи жіночої краси: Вата, Пітта, Капха.

123Вата, Пітта і Капха в даному випадку - це психо-фізіологічні модуси, які проявляються в тілі і свідомості кожного з нас. І в залежності від їх пропорції можна виділити три основні групи жіночої краси (Вата, Пітта, Капха), коли один модус проявляється дуже активно, перекриваючи всі інші. І чотири змішаних підтипу, коли декілька модусів приблизно рівні по активності в нашому з тобою організмі. Це Вата-Пітта, Вата-Капха, Піта-Вата, Пітта-Капха, Капха-Вата, Капха-Піта і Вата-Пітта-Капха.

 

 

 

 

 

Краса Жінки: Тип Вата ( повітря)

кокотки2Жіноча краса цього типу відрізняється особливою крихкістю і ніжністю.
Якщо Вата в гармонії, то ці жінки нагадують легкий, освіжаючий вітерець. Їх риси - витончені і самі вони витончені. Незважаючи на часто неправильні риси обличчя, у них є якась незвичність. Це вони найчастіше приносять в наше життя щось нове і незвичайне, від моди до філософських ідей. Жіноча краса типу Вата дуже артистична і творча, пісні і танці - їх друге «я». Серед балерин і моделей часто можна зустріти Вату.

В їх красі є щось ефемерне і повітряне, як їх природа. Тому жіноча краса типу Вата, одягнена в теплі, спокійні пастельні кольору, прикрашена золотом, гармонізує свою природу і показує найкраще, що в ній є. Округлі та квадратні форми в дизайні одягу будуть вигідно підкреслювати її достоїнства і приховувати недоліки.

Слід зауважити, що якщо жіноча краса типу Вата змушена проводити багато часу в дуже галасливих або холодних місцях або якщо вона їсть багато сирої і холодної їжі, то її краса швидко висихає: її шкіра стає дуже сухою і темної, з'являється багато зморшок. Навіть надлишок сирих салатів може вплинути на неї негативно, в той час, як від гарячого смачного супу, вона, навпаки, розквітає.

Багато подорожей або занадто сильна активність, дуже зношує крихку красу дівчини або жінки. Тривоги і занепокоєння відразу робить її обличчя старше і змушує її сутулитися, а це тільки її псує.
Для збереження і підтримання її краси, їй сприятливо мати стабільне життя і стабільні відносини. Відпочинок на морському узбережжі в теплу пору року або в селі, дає красу Вати хороший, відновлюючий ефект.

Красота Жінки: Тип Піта ( вогонь)

кокотки3Уявіть собі вогонь. Краса Жінки типу піта відображає красу цієї яскравої стихії в повній мірі. Вона має гостротою та яскравістю. Жінки і дівчата цього типу зазвичай спортивної статури, в їх рисах прослизає впевненість в собі і від них віє теплом, якщо їх природа збалансована. Їх тіло - пропорційно.
Як правило, вони середньої ваги, зазвичай володіють незвичайним поглядом: дуже проникливий і повний вогню. Часто у них бувають зелені, сірі або горіхового кольору очі. Волосся можуть бути рудуватих тонів або світлі.

Блакитні, зелені та білі тони дуже освіжають їх, пом'якшуючи червонуватий відтінок їх шкіри. Їм дуже підуть романтичні, округлені форми і прикраси з квітів. Це буде пом'якшувати інтенсивність вогню.

Проте Жіноча краса типу Піта згорає від надлишку вогню. Тому їм дуже пасує срібло, яке трохи охолоджує їх палку природу.
Внаслідок великих амбіцій, надмірного перебування на сонці і зловживанням гострої їжі може збільшитися Пітта, і тоді її ніжно рожева шкіра стає червоною, з висипаннями, погляд - колючим, а її дотепність перетворюється в іронічність і сарказм. Тому, для представниць цієї стихії, дуже важливо гармонізувати свою природу за допомогою охолоджуючих засобів, про що піде мова в наших рецептах краси. Також важливо мати помірний спосіб життя, з достатньою кількістю відпочинку, оскільки серед Піт можна найбільшу кількість работоголиков. Їм важливо вміти переключатися і відпочивати. Їх природа розквітає під охолоджуючим, романтичним світлом місяця на березі річки, моря або океану.


Краса Жінки: Тип Капха (вода)

кокотки4Ці жінки крупної статури. На жаль, у наш час їх краса, незаслужено недооцінюється. Зараз в моді більше популярний тип Вата, що вимагає сучаснаая індустрія. Але, відверто кажучи, це робота реклами, ніж дійсний стан речей. Багато можуть помітити, що чоловікам подобається цей тип жінок не менше, ніж інші. Але громадська думка, часто штовхає чоловіка вибирати тип жінок, з якими вони могли б отримати схвалення громадської думки. І більшість комплексів, на жаль, складається у жінок цього саме цього типу жіночої краси. І даремно!
Найбільші красиві, густі волосся і довгі вії у Капхи. Великі груди і широкі стегна. Великі, повні ніжності і любові очі. Мелодійний і приємний голос - це всього лише маленький перелік тих надзвичайних якостей Капхи. Звичайно, все це в тому випадку, коли Капха збалансована. Жінки і дівчата цього типу дуже дбайливі й передбачливі, дуже вірні і віддані партнери!!!

Слід зауважити, що вогкість і холод, переїдання, особливо солодкого, надлишок сну і неробство перетворюють цю красуню в «квочку», яка може втратити свої форми і сенс життя. В цьому випадку вони стають дуже прив'язаними до речей, людей, минулого і від неї починає віяти застоєм.

Цьому типу жінку обов'язково потрібний постійний якийсь стимул, зміни, дисципліна, паломництва, аскези і активний спосіб життя. Їй підуть яскраві, вогненні кольори, золоті прикраси. Правда, форми і дизайн бажано суворий, не надто сентиментальний.

Їй особливо корисно відпочивати в місцях, де вона ніколи не була. Походи в гори, або в суворі місця, з сухим і теплим кліматом перетворять її!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner