Кошик
1395 відгуків
Безкоштовна доставка замовлень > 999 грн, до Розетки > 349

Різні способи епіляції: плюси і мінуси

Різні способи епіляції: плюси і мінуси

Багато сучасні жінки не дозволять собі вийти на вулицю з відкритими ногами, якщо вони неголені. Існує два способи позбавлення від зайвої рослинності на тілі: епіляція та депіляція. Епіляція – це процес видалення волосся разом з волосяними цибулинами, проводиться тільки в салонах краси. В домашніх умовах можна проводити депіляцію. Ця процедура може бути виконана різними способами, які мають свої переваги і недоліки.

  • Самий популярний і доступний вид депіляції – гоління. Як правило, жінки на цей процес витрачають мінімум часу. Але для якісної депіляції таким способом краще проводити ретельне гоління, крім того, вдасться уникнути порізів. Також при використанні бритвеного верстата потрібно постійно стежити за гостротою леза і своєчасно змінювати його. Затупившийся верстат вимагає проведення ним по одному місцю кілька разів, що може призвести до порізів шкіри.

Серед «плюсів» гоління можна назвати безболісність процесу, простоту застосування верстата і те, що підходить практично всім жінкам (виключаючи явні наявні ураження шкіри). До «мінусів» відноситься ефект від цього способу епіляції – 1-2 дні. Також у багатьох жінок після гоління з'являється роздратування.

  • Наступний спосіб депіляції – використання спеціального крему. Це засіб руйнує кератин, який входить до складу волосся. Потім шкіра очищається за допомогою лопатки. Застосування крему безпечно, він не проникає в глибокі шари шкіри, тому використовувати такий вид депіляції можна і під час вагітності. Важливо точно дотримуватися інструкції і проводити процедуру в добре провітрюваному приміщенні.

    До «плюсів» застосування депіляційного крему можна віднести простоту у використанні, безболісність процедури, ефективність (результат зберігається приблизно 1 тиждень). «Мінуси» депіляції за допомогою крему в тому, що він підходить не всім жінкам з-за різної товщини волосся. Від цього процедура може бути неефективною. Також можлива поява алергічної реакції.

  •  

    Наступний доступний в домашніх умовах спосіб депіляції – використання спеціальних електричних машинок. Часто зустрічаються епілятори з декількома насадками (масажні, охолоджуючі). Це дозволяє якісно видалити волосся і зробити процес менш безболісним. Такі машинки не збривають, а висмикують волоски. Перед використанням епілятора шкіру потрібно витерти насухо. А проводити процедуру рекомендується на ніч, так як після видалення волосся на ногах деякий час видно червоні плями. «Плюси» епілятора: машинка купується один раз і використовується, поки не вийде з ладу. Важливо й те, що волосся після такої процедури відростає приблизно через 1-2 тижні.

    Серед мінусів можна відзначити те, що процес видалення волосся епілятором є досить болючим. Якщо ж волосся не виривається повністю, він може загнутися і врости в шкіру. Також застосування епілятора незручно для пахв і зони бікіні. Важливо пам'ятати, що застосування машинки небажано для вагітних жінок. Використовувати епілятор майбутні мами можуть в тому випадку, якщо користувалися ним і раніше. Забороняється видаляти волосся таким способом при загрозі викидня.

    • Ще один спосіб депіляції – видалення волосся за допомогою воску. Процедура буває трьох видів: гаряча, тепла, холодна. Перший вид депіляції представляє собою видалення волосся під впливом тепла. Пори шкіри розкриваються і процес проходить швидше і менш болісно. При депіляції теплим воском він наноситься на шкіру, потім приклеюється тканинна або паперова смужка, з допомогою якої всі видаляється. Холодний спосіб позбавлення від волосся в тому, що наклеюються на шкіру розігріті в руках паперові смужки з воском, потім вони відриваються. Важливо знати, що накладається засіб для росту волосся, а видаляється проти і різкими рухами.

      Основним «плюсом» застосування воскової депіляції можна назвати ефективність. Процедуру досить повторювати через 2-3 тижні. Також варто відзначити, що при тривалому використанні цього способу волосся стають тонше. До «мінусів» цього способу належить його хворобливість і ціна – хороший віск недешевий і швидко витрачається.

    • Ще один спосіб депіляції - лазерна епіляція. Цей вигляді епіляції більш новий, але вже завоював популярність. Суть цієї процедура проста — по шкірі водять променем лазера, енергія якого руйнує цибулини волосся.

      Основні плюси: практично без болю,не пошкоджує шкіру, один сеанс не забирає багато часу, але якщо хочете позбутися від волосся назавжди, то буде необхідно провести досить багато сеансів. Мінуси:щоб успішно провести лазерну епіляцію необхідно, щоб волосся було темніше, ніж шкіра, світле волосся практично неможливо видалити і висока вартість.

       

      •  

     

     

     

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner