Кошик
1198 відгуків
Безкоштовна доставка замовлень > 999 грн, до Розетки > 349

Вилиці. Спеціальна гімнастика

Вилиці. Спеціальна гімнастика

За допомогою нескладної гімнастики можна творити дива на своєму обличчі: можна прибрати складки на лобі, підтягнути повіки, розгладити носогубні складки. Безумовно, кардинально змінити ситуацію складно, але значно поліпшити зовнішній вигляд дуже навіть.
Принаймні, це дуже дієва і корисна альтернатива хірургічним подтяжкам і ботоксу. Конкретно мені завжди здавалося, що мої щоки надміру пухкенькі, обличчя кругле, а хотілося іншого. Так як, зважаючи віку інших проблем поки не маю, я, полазивши в інтернеті і почитавши різну літературу, підібрала собі комплекс вправ, який не вимагає великих витрат зусиль і часу.

Вправ трохи, виконую я їх вранці після процедур очищення та зволоження. З часу гімнастика займає у мене 5-7 хвилин. Розумію, що бажано хоча б 10-15 хвилин, але я вибрала свій режим, мені зручно."
Вправ №1. Тонізує овал обличчя.

Покращує овал обличчя за рахунок того, що тонізує більшість м'язів. Воно дуже добре прибирає сліди втоми з особи.
Глибоко вдихніть, роздмухати щоки і розподіліть повітря рівномірно всередині них. Губи щільно зімкніть. Тепер прикладіть долоні до щік так, щоб пальці виявилися на вухах. Тисніть на щоки, а щоки повинні чинити опір цьому тиску.
Протримайтеся так 5-6 секунд, потім розслабте обличчя. Повторіть вправу 5-10 разів.

Вправа №2. «Мова за щокою»

Вправа покращує овал обличчя, а робиться він дуже просто:
Встаньте перед дзеркалом, округліть губи у формі О. Тепер притисніть мову до внутрішньої поверхні щоки. Завдання в тому, щоб мова притиснути до щоки, щоку і притиснути до мови як можна щільніше. Вдалося? Тепер переміщайте мову за щокою і намагайтеся якомога щільніше притискувати щоку до нього!
Вам треба зробити приблизно 20 рухів на кожній стороні особи – таким чином ви максимально пропрацюєте всі м'язи щоки.
Може виникнути відчуття натягу в нижній частині мови. Це буде означати, що з допомогою цієї вправи ви боретеся ще й з обвисающим підборіддям!
До речі, цю вправу можна виконувати практично скрізь – головне, щоб вас ніхто не бачив)))

Вправа №3. Кулька.

Уявіть, що у вас в роті повітряну кульку, завбільшки з тенісний. Ну... трохи менше. Він знаходиться за однією щокою. Перекочуйте його через верхню губу за іншу щоку і потім через нижню назад. І так по колу.


Вправа № 4. Підтягування нижніх м'язів щоки.

Тих самих, що притискають щоку до ясен. Засовуємо великий палець за щоку, в самий низ, до ясен і починаємо відтягувати щоку зсередини. Напругою м'язів притискаємо щоку назад до зубів. Повторюємо вправу для правої і лівої щоки.


Вправа №5. На схуднення овалу обличчя.

Це вправа звужує, піднімає і приводить в тонус обличчя.
Відкрийте рот, губи загорніть всередину на зуби, напружте м'язи губ і щік. Покладіть руки на бічні частини обличчя, повільно проведіть ними вгору, уявляючи, як піднімається, підтягується ваше обличчя. Робіть вправу до появи втоми і печіння в м'язах обличчя. Розслабтеся і подуйте крізь губи.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner