ЯК РОБИТИ ГАРЯЧИЙ МАНІКЮР?...
Якщо у вас ніяк не виходить відростити нігті на руках з-за того, що вони постійно ламаються і шаруються, саме час побалувати себе гарячим манікюром. На відміну від звичайного манікюру, його «гарячий» варіант додатково включає в себе ванни з підігрітим поживним складом, в який на 10-15 хвилин занурюються пальці рук. За цей час і нігті, і шкіра встигають ввібрати в себе максимальну кількість корисних речовин. Нігті після цієї процедури стають більш міцними, а шкіра рук – дуже приємною на дотик.
Де робити гарячий манікюр
Так як робити гарячий манікюр не дуже складно, то можна не вирушати в студію манікюру і педикюру (або салон краси), а зробити його будинку самостійно. Однак перший варіант (коли манікюр вам буде робити майстер-професіонал) має деякі переваги:
- у роботі буде використано спеціальний живильний лосьйон, в той час як в домашніх умовах зазвичай беруть або будь-який крем, або яке-небудь рослинне масло і додають до них все корисне «на око»;
- обробка кутикули і нігтьової пластини також буде виконана професійно і ретельно;
- після ванночки майстер зробить будь-який вид манікюру, який вам більше подобається (апаратний, європейський або обрізний);
- гарячий манікюр включає в себе ще й масаж кистей рук з тим же поживним лосьйоном, який використовувався розігрітим у ванночці (робити самій собі масаж рук не настільки приємно, коли його робить майстер).
В домашніх умовах гарячий манікюр теж можна виконувати двома способами:
- з використанням спеціальної ванночки, яка підігріває, а потім автоматично підтримує температуру крему або масла на рівні необхідної температури (близько 40 градусів);
- підігріваючи масло або крем на водяній бані.
Поради
Насамперед, необхідно підготувати ванночку або ємність, в якій ви будете підігрівати поживний склад (саме від сталості температури, необхідної для кращого вбирання шкірою корисних речовин, і залежить результат гарячого манікюру).
Потім підбирайте необхідний вам крем (можна взяти будь-якісний, але при цьому додати в нього вітаміни А і Е, по парі крапель обліпихової олії, масла абрикоса і мигдалю). Краще, звичайно, купити спеціальний лосьйон для гарячого манікюру, до складу якого входить набагато більше поживних інгредієнтів, ніж у домашньому «крем».
Наливайте крем або лосьйон в ванночку і залишайте підігріватися до необхідної температури.
Тепер можна приступати до самої процедури:
- ретельно вимийте руки і акуратно зніміть з нігтів залишки наявного лаку;
- пилочкою надайте нігтям потрібну форму;
- якщо крем або лосьйон вже підігрілися, опускайте в ванночку пальчики хвилин на 10 (відразу дві руки, так як робити гарячий манікюр спочатку на одній руці, а потім на іншій, не дуже зручно);
- потім акуратно втирайте лосьйон в нігтики, кутикулу і шкіру кистей рук масажуючими рухами;
- відсувайте або видаліть кутикулу;
- при бажанні обезжирьте нігтьову пластину і нанесіть на неї кольоровий лак.
Користь гарячого манікюру
Гарячий манікюр можна рекомендувати в якості лікувальної процедури у кількох випадках, наприклад, якщо:
- ви вирішили відновити свої природні нігті після їх штучного нарощування;
- у вас пошкоджена кутикула;
- нігті шаруються, ламаються або ви маєте звичку їх обкушувати, коли нервуєте;
- шкіра на руках дуже суха або неприємна на дотик;
- з'явилися цыпки.
Протипоказаннями для застосування гарячого манікюру можуть бути: відкриті рани на пальцях, грибкові захворювання, цукровий діабет, пухлини.