Кошик
1204 відгуків
Безкоштовна доставка замовлень > 999 грн, до Розетки > 349

ВІТАМІНИ ДЛЯ ПОЛІПШЕННЯ ЗОРУ

ВІТАМІНИ ДЛЯ ПОЛІПШЕННЯ ЗОРУ

Для того щоб підтримувати організм здоровим, необхідні різні вітаміни. Недолік деяких з них може стати причиною погіршення зору. Вітамін А, наприклад, допомагає очам орієнтуватися в сутінках. Якщо в організм не надходить потрібну його кількість, то виникає куряча сліпота. Позитивно впливають на зорові органи і вітаміни груп С і Ст. Їх прийом – це хороша профілактика і надійне лікування таких хвороб, як катаракта і глаукома.

Основну частину вітамінів людина отримує з їжі. Найбільш багатими на корисні речовини є фрукти та овочі. При включенні їх у своє меню слід пам'ятати, що високі температури руйнівно впливають на вітаміни. Тому, щоб отримати максимальну дозу вітамінів, слід звести кип'ятіння продуктів до мінімуму, або просто заливати їх гарячою водою, а потім закутати.

Існує можливість отримувати корисні речовини штучним шляхом. Для цього роблять спеціальні препарати і цілі вітамінні комплекси. Але перш ніж купувати їх краще порадитися з лікарем і з'ясувати, чи не завдасть це шкоди організму.

Головне завдання вітаміну А – підтримувати здоров'я сітківки, а так само не допускати виникнення катаракти і сенільної макулярної дистрофії. Якщо ви помітили сухість очей, стали гірше бачити в темряві, а ваші повіки набрякли або почервоніли, то ваш організм сигналізує про нестачу вітаміну А.

Зберегти міцними стінки судин допоможе вітамін С. Він же запобігає різного роду окислення, рятуючи очі від катаракти, попереджає глаукому. Відсутність його призводить до появи крововиливів і швидкої стомлюваності очей.

Міцні капіляри і судини – результат дії біофлавоноїдів, більш відомих як вітамін Р. Його недолік характеризується слабкістю серцево-судинної системи і крововиливом в очних яблуках.

Для підтримки нормального обміну речовин в організмі необхідно достатня кількість вітаміну В2 або рибофлавіну. Він допомагає уникнути як невеликих неполадок із зором (світлобоязні, регулярних кон'юнктивітів), так і серйозних захворювань. До останніх можна зарахувати виникнення катаракти, запальні процеси в очах, проблеми з рогівкою.

Вітамін В6 має природні заспокійливі властивості. Саме він відповідає за запобігання тиків та синдрому «дергающегося очі».

Багато вітаміни відповідають за нормальний кровообіг. Серед них і В12. Він стимулює роботу всіх судин, покращуючи кровопостачання.

Роль природного антиоксиданту виконує вітамін Е. Його інша назва – токоферол. Його наявність в організмі так само корисно для здоров'я очей. В сферу його впливу входить протистояння катаракті та діабетичної ретинопатії.

Нехтувати цим корисним речовиною небезпечно. Нестача вітаміну Е підвищує ризик дистрофії сітківки, викликаючи дегенерацію жовтої плями макули. Крім того, у кілька разів збільшується можливість виникнення катаракти.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner