Кошик
1200 відгуків
Безкоштовна доставка замовлень > 999 грн, до Розетки > 349

ЩО ТАКЕ УСПІХ?...ЯК ЙОГО ДОСЯГТИ?...

ЩО ТАКЕ УСПІХ?...ЯК ЙОГО ДОСЯГТИ?...


Немає такої людини, яка в наш час не прагнув би до успіху. Кожному хочеться знати, що таке успіх і як його досягти, але часто під успіхом багато розуміють не те,що є насправді. Головна помилка полягає в тому, що люди сприймають як успіх матеріальні блага. Насправді це другорядні, супутні атрибути успіху. Успіх - це не гроші, слава, визнання. Успіх - це самореалізація людини, яка і приносить йому все вище перераховане в якості бонусів. Більше того, успіх багатогранний. Якщо людина досягла високих результатів тільки в кар'єрі, але нещасливий в особистому житті, навряд чи його назвуть успішним. Тому успіх – поняття складне, включає в себе перш за все такий стан людини, при якому він задоволений і душевно, і матеріально. Тобто успішна людина - це людина, що володіє відмінним здоров'ям і відмінним настроєм, удачливий в роботі і щасливий у сім'ї. Як досягти цього стану?

Починати необхідно з образу думки.Всі успішні люди мають приблизно схожий образ думки. Основне в ньому – це позитивний настрій. Віра в себе, в свої сили, в те, що все задумане здійсниться, це важлива частина успіху. При такому способі думок сама Всесвіт починає допомагати людині. Притягаються потрібні люди, утворюються значущі події, вирішуються важливі справи. Не бійтеся повірити в себе - і успіх не змусить себе чекати!

Мислення успішної людини відрізняється від мислення невдахи. Перший концентрується на позитиві, другий на негативі. Успішна людина думає про те, що потрібно зробити , щоб йому посміхнувся успіх і робить це. А не успішний постійно скаржиться на життя і відчуває незадоволеність своїм теперішнім становищем, погіршуючи його ще більше.Успішна людина – це людина, яка має певні якості, такі як завзятість, сміливість, цілеспрямованість, терпіння, самодисципліна, впевненість. Причому, якщо у нього не вистачає якихось з цих якостей, він розвиває їх, використовуючи різні техніки і прийоми. Будь-яка людина може стати успішним, якщо повірить в успіх і почне крок за кроком йти до своїх цілей. Якщо буде відчувати задоволення на цій дорозі.

Мета – це вершина успіху, це те, до чого ви прагнете. Необхідно ставити чіткі цілі та формулювати їх. Ви можете формулювати їх подумки, а можете записати на аркуш паперу. Тільки не міняйте їх занадто часто, інакше не вийде досягти жодних з них. В основі мети – наше бажання. Як кажуть, бажання страшно тим, що може здійснитися, тому бажайте обдумано і сміливо рухайтеся назустріч своїм бажанням. Не лінуйтеся, дійте!

Неможливо досягти успіху без організації своєї діяльності. Навряд чи можна бути успішним, спізнюючись скрізь і не встигаючи завершити намічене, а тому організуйте свій час таким чином, щоб все встигнути. Складіть список, план робочих справ, виділіть пріоритетні напрямки. Звичайно ж, не забудьте про дозвілля. Можливо, він буде проведений з коханою сім'єю, а може бути, зі старими друзями? У будь-якому випадку, відпочинок необхідний не менше хорошої роботи, адже саме якісний відпочинок заряджає нас чудовим настроєм і дає сили рухатися далі по сходах успіху.

Ну і ще один секрет успіху. Це привабливість. Зовнішня привабливість – подбайте про свій гардероб, придбайте речі, в яких ви будете відчувати себе успішним. Адже, як і раніше, зустрічають по одягу! І внутрішня привабливість – частіше посміхайтеся людям, зберігайте внутрішній спокій і душевну гармонію. Не сумуйте через невдач, а робіть висновки з них.


Усвідомивши і прийнявши ці прості, але такі важливі істини, ви, безсумнівно, зможете досягти успіху тоді, коли забажаєте, - і життя ваше не сповільнить змінитися! Зробіть це прямо зараз. Запитайте себе: «Яка моя мрія? А потім зробіть все можливе, щоб вона стала реальністю.


 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner