
Мінеральна зволожуюча емульсія для обличчя The Saem Iceland Hydrating Emulsion 140 мл (8806164145210)
586,08 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 8806164145210
- +380 (98) 468-16-90
Мінеральна зволожуюча емульсія для обличчя The Saem Iceland Hydrating Emulsion інтенсивно наповнює шкіру вологою, а також живить і пом'якшує її. Емульсія з зволожуючою серії по догляду за шкірою Iceland Hydrating, в основі якої льодовикова мінеральна вода з Ісландії, а також екстракти ісландського моху, морських водоростей і арктичних ягід.
В основі продуктів південнокорейського бренду лежать виключно натуральні засоби. Тут присутні витяжки лохини, чорниці, концентрати морських водоростей і ісландського моху.
У Iceland Hydrating Emulsion типова для емульсії консистенція, яка добре зволожує шкірний покрив і легко розподіляється по обличчю. Трохи тягуча текстура робить шкіру сяючою і свіжою, а після використання засобу навіть можна не завдавати основний зволожуючий крем.
Шкіряний покрив швидко набирається необхідної для здорового вигляду вологою. Одне з головних переваг продукту – багата киснем льодовикова вода з Ісландії, яка проходить ретельну природну фільтрацію. Вона не втрачає позитивних властивостей, глибоко живить оксигенів клітини дерми і насичує їх корисними мінералами. Унікальний за своїми можливостями ісландський мох виступає в якості натурального антибіотика. Речовина легко знезаражує поверхню шкірного покриву, очищає його від мікробів і бактерій.
Внаслідок цього емульсія виступає в якості відмінного загоювального продукту. Морські водорості борються з почервоніння, виводять токсини, а ще знімають з обличчя набряки.
При регулярному використанні на шкірі помітно менше червоних плям або запалень. Витяжки минулих заморозку ягід лохини і чорниці насичують шкіру вітамінами A, C, E і глибоко живлять шари дерми корисними речовинами.
Секретний компонент емульсії – кераміди. Вони заповнюють і розгладжують зморшки, запобігають зневоднення шкіри і гарантують їй бархатистість.
Спосіб застосування: Очистіть шкірний покрив звичним засобом, потім нанесіть тонер і есенцію від улюбленого бренду. Після цього завершите зволоження за допомогою емульсії і закріпіть ефект зволожуючим кремом.
Об'єм: 140 мл
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | The Saem |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вік | 18+ |
| Призначення і результат | Зволоження, Пом'якшення, Живлення, Відновлення |
| Об`єм | 140 мл |
| Стать | Жіноча |
| Тип шкіри | Всі типи шкіри, Проблемна, Суха, Чутлива, Жирна, Комбінована (Змішана), Нормальна |
- Ціна: 586,08 ₴

