
Навушники Baseus Encok Wired H17 (3,5mm) white
152,66 ₴
- В наявності
- Код: NGCR020002
+380 (50) 855-57-70
- +380 (98) 468-16-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Baseus Encok H17 – стильні та зручні дротові навушники.
Основні характеристики:
- Інтерфейс підключення: Mini-jack 3.5мм (AUX);
- Формат: вкладиші;
- Динаміки: Ø14 мм;
- Чутливість: 105дБ;
- Опір: 32Ω;
- Ергономічний дизайн;
- Чутливі мікрофони;
- Управління на кабелі;
- Матеріал кабелю: ТЕП;
- Матеріал корпусу: АБС-пластик;
- Довжина кабелю: 1.1м.
Зручно носити
Навушники виготовлені з 60-градусним кутом, тому не випадають із вуха, але й не спричиняють дискомфорту під час тривалого використання. AUX-інтерфейс сумісний з будь-якими пристроями.
Оснащені мікрофоном
Вбудований мікрофон дарує можливість спілкуватися, не знімаючи навушників і не дістаючи смартфон з кишені або сумки. А висока чутливість забезпечить відмінну якість звуку.
Зручне управління
Кнопки управління на кабелі навушників дають змогу приймати, завершувати та відхиляти дзвінки, активувати голосового помічника, ставити музику на паузу та відтворення, а також перемикати треки та регулювати гучність.
Основні характеристики:
- Інтерфейс підключення: Mini-jack 3.5мм (AUX);
- Формат: вкладиші;
- Динаміки: Ø14 мм;
- Чутливість: 105дБ;
- Опір: 32Ω;
- Ергономічний дизайн;
- Чутливі мікрофони;
- Управління на кабелі;
- Матеріал кабелю: ТЕП;
- Матеріал корпусу: АБС-пластик;
- Довжина кабелю: 1.1м.
Зручно носити
Навушники виготовлені з 60-градусним кутом, тому не випадають із вуха, але й не спричиняють дискомфорту під час тривалого використання. AUX-інтерфейс сумісний з будь-якими пристроями.
Оснащені мікрофоном
Вбудований мікрофон дарує можливість спілкуватися, не знімаючи навушників і не дістаючи смартфон з кишені або сумки. А висока чутливість забезпечить відмінну якість звуку.
Зручне управління
Кнопки управління на кабелі навушників дають змогу приймати, завершувати та відхиляти дзвінки, активувати голосового помічника, ставити музику на паузу та відтворення, а також перемикати треки та регулювати гучність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Довжина кабелю | 1.1 м |
| Чутливість | 105 дБ |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Вид навушників | Вкладиші |
| Мікрофон | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс під'єднання | 3.5 мм (mini-Jack) |
| Дизайн | white |
| Матеріал | ABS |
| Опір | 32Ω |
| Розмір динаміка | Ø14мм |
| Тип навушників | Вкладиші |
- Ціна: 152,66 ₴






