
МЗП Baseus GaN5 Pro 65W (2 Type-С+USB ) + Кабель Type-C to Type-C 100W (1m) white
1 104,04 ₴
- В наявності
- Код: CCGP120202
+380 (50) 855-57-70
- +380 (98) 468-16-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні характеристики:
- порти: USB, 2 x Type-C;
- протоколи швидкої зарядки – PD3.0, QC3.0, SCP, AFC. PPS
- вхідна напруга - 100V-240V ? 50-60Hz, 1,5A;
- напруга на виходах:
- USB - 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A;
- Type-C1 - 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A;
- Type-C2 - 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A..
Особливості товару
МЗП Baseus GaN5 Pro - пристрій який дозволить навести порядок у купі проводів. Обладнаний високотехнологічним процесором, що автоматично регулює струм, а розумна система температурного контролю зберігає оптимальний режим. Що захищає під'єднані прилади від перегрівів та стрибків струму.
МЗП Baseus GaN5 Pro завдяки своєму дизайну є зручним та функціональним приладом. Type-C та USB отвори надають змогу заряджати одразу декілька приладів. А компактний розмір дозволяє взяти цей пристрій з собою у подорож.
- порти: USB, 2 x Type-C;
- протоколи швидкої зарядки – PD3.0, QC3.0, SCP, AFC. PPS
- вхідна напруга - 100V-240V ? 50-60Hz, 1,5A;
- напруга на виходах:
- USB - 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A;
- Type-C1 - 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A;
- Type-C2 - 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A..
Особливості товару
МЗП Baseus GaN5 Pro - пристрій який дозволить навести порядок у купі проводів. Обладнаний високотехнологічним процесором, що автоматично регулює струм, а розумна система температурного контролю зберігає оптимальний режим. Що захищає під'єднані прилади від перегрівів та стрибків струму.
МЗП Baseus GaN5 Pro завдяки своєму дизайну є зручним та функціональним приладом. Type-C та USB отвори надають змогу заряджати одразу декілька приладів. А компактний розмір дозволяє взяти цей пристрій з собою у подорож.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи | 2xType-C, USB |
| Вихідна потужність Type-C | 65W |
| Вихідна потужність USB | 60W |
| Дизайн | white |
| Довжина кабелю | 1.0 м |
| Кабель в комплекті | Type-C to Type-C |
| Матеріал | Вогнестійкий пластик |
| Потужність | 65W |
| Потужність кабелю | 100W |
| Протоколи швидкої зарядки | PD 3.0, QC 3.0, AFC, SCP, PPS |
- Ціна: 1 104,04 ₴






