
Парфумерний екстракт (пробник-розпив) унісекс Tiziana Terenzi Andromeda 1 мл
112 ₴
84 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 149 грн
- В наявності
- Код: 8590000141642
- +380 (98) 468-16-90
Андромеда — один із чотирьох незабутніх ароматів колекції Luna Collection, випущеної у 2015 році італійським брендом Tiziana Terenzi. Назва аромату натякає на однойменне сузір'я і космічну таємницю. Як і інші аромати лінії, Андромеда має універсальну гармонію і підходить як для чоловіків, так і для жінок, що забезпечує їй величезну популярність серед шанувальників.
Цей аромат поєднує в собі вишукані та незвичайні ноти, що робить його неповторним і відмінним від інших парфумів бренду Terenzi Perfume Home. З перших акцентів аромату відчувається, що це початок чогось невідомого і прекрасного.
Андромеда відкривається яскравими акордами бергамоту та екзотичною солодкістю іланг-іланга, що плавно переходять у прозорі ноти жасмину. В серці аромату розкриваються витончені відтінки груші, без деревних нот дамаської троянди, а також тонкі акценти лілії та свіжої фіалки, що надають композиції об'єму і глибини.
Завершується аромат ніжними нотами амбри, ванілі, кокоса і солодких бобів тонка, разом з бархатистими відтінками кашмирового дерева, що пробуджують почуття, подібні до тих, які ми переживаємо, спостерігаючи за сузір'ям Андромеда.
Характеристики:
- Стать: унісекс
- Класифікація: нішевий
- Тип аромату: квітковий, східний
- Основні ноти: екзотичні квіткові та фруктові відтінки
- Рік випуску: 2015
- Тип: парфумована вода
Верхні ноти: іланг-іланг, бергамот, жасмин, трава
Середні ноти: дамаська троянда, квітка груші, фіолетові листя, лілія, персик
Базові ноти: амбра, боби тонка, ваніль, ебенове дерево, кашмирове дерево, кокос, цукор
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiziana Terenzi |
| Країна виробник | Італія |
| Тип аромату | Квітково-східні |
| Початкова нота | Бергамот, Іланг-іланг |
| Нота серця | Ваніль, Дамаська троянда з туреччини, Боби тонка |
| Рік випуску | 2015 |
| Об`єм | 1 мл |
- Ціна: 84 ₴
