
Сироватка для обличчя з прополісом Lebelage Cica Propolis Ampoule, 15 мл
213,40 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 8809589392856
+380 (50) 855-57-70
- +380 (98) 468-16-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сироватка з маслом мирри, центелою азіатською та прополісом Lebelage Cica Propolis Myrrh Ampoule Set призначена для поліпшення стану шкіри з куперозом, постакне та гіперпігментацією.
Сироватка відрізняється сильним відбілюючим зміцнюючим шкіру та тонізуючим властивостями.
Корейський засіб помітно тонізує шкіру, покращує її загальний стан, підвищує еластичність, насичує цінними мінералами підтримки її молодості і вирівнює тон.
Запобігає появі нових потемнінь та почервонінь на шкірі. Чинить протизапальну та антиоксидантну дію.
- Прополіс є натуральним антибіотиком, завдяки чому він успішно використовується в косметичних продуктах для боротьби з акне та його наслідками. Прополіс пригнічує активність хвороботворних грибків та бактерій та повністю нейтралізує їх шкідливий вплив.
- Центелла азіатська зміцнює бар'єрну функцію шкіри та повертає їй здатність ефективно боротися з хвороботворними організмами.
- Женьшень стимулює кровообіг і тим самим значно покращує живлення клітин. Насичуючи їх киснем, вітамінами та мікроелементами, женьшень робить шкіру сяючою та наповненою.
- Зелений чай забезпечує шкірі антиоксидантний захист.
- Шовковиця допомагає вирівняти тон шкіри і запобігти появі пігментації.
- Екстракт мирри - ефективний антибактеріальний та протизапальний агент. Вона допомагає впоратися з наявними запальними елементами, а також дозволяє запобігти появі нових.
Спосіб застосування: Наносити сироватку двічі на день після тонера, але перед емульсією або кремом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lebelage |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вік | 25+ |
| Додатковий ефект | Живлення, Зволоження, Омолодження, Освітлення |
| Призначення і результат | Вирівнювання тону обличчя, Омолодження, Освітлення, Відбілювання, Живлення, Від перших ознак старіння, Заспокоєння, Зволоження, Відновлення, Регенерація |
| Область застосування | Обличчя |
| Об`єм | 15 мл |
| Тип шкіри | Жирна, Всі типи шкіри, Чутлива, Комбінована (Змішана), Проблемна, Нормальна, Суха |
| Упаковка засобу | Флакон з піпеткою |
- Ціна: 213,40 ₴

