
Колагеновий шампунь для волосся Elizavecca CER-100 Collagen Coating Hair Muscle Shampoo 500 мл
564,08 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 8809635720558
- +380 (98) 468-16-90
Шампунь для волосся Elizavecca CER-100 Collagen Coating Hair Muscle Shampoo поверне до життя тьмяні, ослаблені волосся. Крім прекрасних очищувальних властивостей шампунь також живить, пом'якшує і відновлює, регулює вироблення шкірного сала і зберігає волосся чистими надовго.
Натуральні екстракти і активні діючі компоненти насичують вітамінами і покращують кровообіг шкіри голови, стимулюють ріст волосся. Засіб підходить для догляду за пошкодженими та фарбованим волоссям, відновлює їх структуру і розгладжує лусочки.
Головні особливості шампуню:
- Дбайливо очищає волосся від забруднень;
- Живить і зволожує, робить волосся еластичними і гладкими;
- Захищає від пересушування феном, плойкой і засобами для укладки;
- Надає блиск і полегшує розчісування.
Після використання шампуню волосся стає м'яким, блищать і легко розчісується, підвищується їх здатність чинити опір агресивному впливу навколишнього середовища.
Підходить для сухих і пошкоджених волосся.
Спосіб застосування: Нанесіть необхідну кількість шампуню на вологе волосся і шкіру голови. Помасажуйте протягом 1-2 хвилин, змийте теплою водою.
Об'єм:500 мл
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elizavecca |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Призначення засобу для волосся | Пом'якшення, Зміцнення, Живлення, Відновлення, Для блиску |
| Об`єм | 500 мл |
| Стать | Унісекс |
| Тип волосся | Тьмяні, Пошкоджені, Сухі, Ослаблені |
| Тип шампуню | Для пошкодженого волосся |
- Ціна: 564,08 ₴



