Парфумована вода для жінок (пробник-розпив) Britney Spears Fantasy Anniversary Edition 1 мл
46 ₴
39 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 149 грн
- В наявності
- Код: 8590000099968
- +380 (98) 468-16-90
Britney Spears Fantasy Anniversary Edition — це новий аромат, який вийшов у 2013 році на честь річниці. Автором композиції став Джеймс Кривда. Цей парфум для жінок належить до сімейства квіткових фруктових солодких.
Яскравий і чарівний, він є даниною пошани шанувальникам співачки, і на його пляшці написане послання для найвіддаленіших фанатів. Парфум знаходиться в розкішній пляшці чорного кольору з яскравими, соковитими та фетишистськими відтінками.
Під час вдихання аромату ви поринаєте в благовоння квітів жасмину та чуттєвість орхідеї. Також можна вловити смак білого шоколаду та кексу. Аромат освіжається нотами ківі, айви та соку личі, а потім зігрівається теплом мускусу, чуттєвістю деревних нот і легкою гіркотою кореня іриса.
Ольфакторна піраміда Britney Spears Fantasy Anniversary Edition:
- Верхні ноти: личі, ківі, айва
- Нота серця: жасмин, орхідея, білий шоколад, кекс
- Основні ноти: мускус, корінь іриса, деревні ноти
Пол: для жінок
Цей аромат — не лише парфум, але й символ ніжності, чуттєвості та грайливості.
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Britney Spears |
Країна виробник | США |
Тип аромату | Фруктові |
Початкова нота | Жасмин, Лічі |
Нота серця | Ірис |
Рік випуску | 2005 |
Об`єм | 1 мл |
- Ціна: 39 ₴