
Лосьйон після гоління (пробник-розпив) для чоловіків Adidas Victory League After Shave 1 мл
64,29 ₴
45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 149 грн
- В наявності
- Код: 8590000082539
- +380 (98) 468-16-90
Adidas Victory League: відчуття перемоги та комфорту після кожного гоління
Гоління – невід'ємна частина щоденного догляду для багатьох чоловіків. Проте, навіть найакуратніше гоління може викликати подразнення та дискомфорт. Лосьйон після гоління Adidas Victory League створений спеціально для того, щоб зробити цей процес максимально комфортним та приємним. Він заспокоює шкіру, знімає почервоніння та дарує відчуття свіжості.
Ключові переваги:
- Заспокоює подразнену шкіру: лосьйон миттєво заспокоює шкіру після гоління, знімаючи почервоніння, печіння та інші неприємні відчуття.
- Освіжає та тонізує: дарує відчуття свіжості та прохолоди, тонізує шкіру та покращує її загальний стан.
- Зволожує та пом'якшує: запобігає сухості та лущенню, робить шкіру м'якою та гладкою.
- Продовжує відчуття чистоти: залишає на шкірі приємний аромат та відчуття свіжості на довгий час.
- Підходить для всіх типів шкіри: завдяки своїй легкій формулі, лосьйон підходить для всіх типів шкіри, включаючи чутливу.
- Швидко вбирається: легка текстура лосьйону забезпечує швидке вбирання без відчуття липкості чи жирності.
Аромат:
Аромат Adidas Victory League належить до групи деревних фужерних. Верхні ноти представлені лимоном, лавандою та листям фіалки, в серці звучать акорди мускатної шавлії, яблука та кашмерану. (Інформація взята з пошукового сніпету Wildberries). Цей аромат додає впевненості та підкреслює спортивний дух.
Спосіб застосування:
Нанесіть невелику кількість лосьйону на чисту суху шкіру обличчя та шиї після гоління легкими поплескуючими рухами.
Для кого:
Лосьйон Adidas Victory League створений для активних, впевнених у собі чоловіків, які цінують комфорт та свіжість після гоління.
Результат:
Заспокоєна, зволожена, свіжа та тонізована шкіра, відчуття комфорту та впевненості на весь день.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adidas |
| Країна виробник | Німеччина |
| Дія | Заспокійлива, Пом'якшувальна, Зволожуюче |
| Класифікація косметичного засобу | Мас маркет |
| Призначення і результат | Зволоження, Пом'якшення, Зняття роздратування, Після гоління |
| Область застосування | Обличчя |
| Об`єм | 1 мл |
| Застосування | Після гоління |
| Проблема шкіри | Почервоніння, Роздратування |
| Тип шкіри | Всі типи шкіри |
| Тип крему | Зволожуючий |
| Тип засобу | Лосьйон |
| Основні | |
| Вид парфумерної продукції | Пробник |
- Ціна: 45 ₴
